Цифровий Терморегулятор високоточний (двох пороговий) ОМЕГА Код/Артикул И-7106

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Терморегулятор - це автоматичний пристрій призначений для точного підтримання температури шляхом керування нагрівальним або охолоджувальних пристроєм об'єкта контролю. Установка задається користувачем.
Прилад може працювати як з нагрівачем, так і з холодильником. В якості датчика температури використовується NTC термістор 10 кОм довжиною приєднувального кабелю 1м. Датчик температури входить в комплект поставки приладу.
Технічні характеристики:
Живлення від змінного струму 220В, 50Гц;
Діапазон регулювання температури від -50°С до +110°С;
точність підтримки температури 0,1 градуса;
Час затримки включення реле від 0 до 10 хв;
Максимальна потужність навантаження - 1500 Вт;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Омега |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип терморегулятора | Електронний |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.15 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Голосове керування | Немає |
| Дисплей | Да |
| Довжина сполучного кабелю регулятора | 1 м |
| Колір | Чорний |
| Максимальна температура регулювання | 110 град. |
| Мінімальна температура регулювання | 0 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Сфера застосування терморегулятора | Інфрачервоні нагрівачі, Кондиціювання приміщення, Обігрівання труб, Тепла підлога |
- Ціна: 660 ₴





