Вологомір-термометр для інкубатора цифрової з виносним датчиком Код/Артикул И-7063

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Вологомір-термометр для інкубатора цифрової з виносним датчиком призначений для вимірювання вологості в процентному співвідношенні всередині інкубатора, а також для вимірювання температури в градусах за цельсієм. Завдяки виносного датчика, який знаходиться всередині інкубатора та знімає показання виводячи їх на дисплей вологоміра, виходить точно виміряти вологість і температуру.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.1 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Вологомір |
| Тип терморегулятора | цифровий |
- Ціна: 233 ₴


