Мінажниця змія символ 2025 Розмір 110 х 300мм. Код/Артикул 224

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Сервірувальне блюдо «Змія» - символ 2025 року
Ця дерев'яна мінажниця у вигляді змії обов'язково стане родзинкою вашого святкового столу!
Вона вирізана з натурального дерева, повністю безпечна для подачі, а також відмінно підійде для подачі сиру, закусок, фруктів, горіхів або будь-яких частування.
Що робить нашу сервірувальну мінажниця особливою?
Символ року: форма змії принесе удачу та достаток — дві речі, які особливо цінуються у 2025 році.
Практичність: легка та зручна у використанні та догляді.
Екологічність: дерев'яний посуд безпечний для здоров'я.
Універсальність: ідеально підходить для використання на святковому столі, пікніку, дачі або на свіжому повітрі.
Естетика: стильний дизайн, що дозволяє ідеально вписатися в будь-який інтер'єр.
Ідеальний подарунок на Новий рік
Дерев'яна мінажниця «Змія» - це не тільки зручна тарілка для подачі закусок, але і незвичайний подарунок.
Він порадує вашу подругу, маму, кохану, колегу чи сестру своєю красою та функціональністю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Кількість ярусів | 1 |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Фігурна |
| Ширина | 110 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Тематика декору, малюнка | Жаби, змії, крокодили |
- Ціна: 1 088 ₴



