Колірне коло Іттена (палітра) для дизайнерів та художників 20см матовий. Українська мова Код/Артикул

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Колірне коло Іттена для дизайнерів та художників, діаметром 20см. матовий+доповнення в комплекті - УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ!!!
Шановні покупці!
Представляємо Вам унікальний інструмент для підбору гармонійних колірних поєднань в одязі або в інтер'єрі.
На зворотному боці кола представлений гід по змішуванню фарб для художників.
* Коло від ексклюзивного Українського ВИРОБНИКА і на території України!
* Наш багаторічний досвід торгівлі Кольоровими колами дозволив врахувати всі побажання нашого покупця:
Коло виготовлене з максимально щільного картону (350гр./м2);
Коло покрите спеціальною матовою антибликовой ламінацією, яка виключає відблиски на поверхні кола, що робить роботу з даним виробом більш комфортною та зручною;
Всі кола поставляються у фірмовій упаковці, захищеному для безпечного транспортування по країні.
Так само, є в наявності кола меншого розміру і палітра по кольоротипам.
Від 3х штук ЗНИЖКИ, при замовленні на суму від 1000грн - БЕЗКОШТОВНА Доставка до Вашого відділення Нової Пошти!!
Так само, в комплекті йдуть:
Таблиця з основ колористики:
Таблиця-шпаргалка з вже готовими поєднаннями по колірному колу Иттена:
+інструкція по використанню Колірного Кола Иттена:
Відправляємо накладним платежем, при бажанні заощадити комісію за наложку, можемо відправити по передоплаті в найближче до Вас відділення Нової Пошти.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Картон |
| Формат | |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 350 кг |
| Рік видання | 2023 |
| Діаметр | 20 мм |
| Ламінація | Матова |
| Состояние | Нове |
| Тематика | Руколір, творчість |
| Тип поверхні паперу | Матова |
| Тип поліграфічного паперу | Меленя |
| Мова видання | Російська |
- Ціна: 375 ₴






