Ваза для квітів Н-300 (в кольорі за додаткову оплату) Код/Артикул

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. В асортименті ПВКП" Гранд-К "вази з оцинкованої сталі, які ідеально підходять для професійного використання флористами, садівниками, а також для практичного вжитку в побуті.
Висота вази - 300мм.
Зроблені з матеріалу стійкого до пошкоджень та витривалого в експлуатації.
За індивідуальними побажаннями можна прикріпити до кожної вази ручки зручної форми.
Є сучасним елементом декору.
Приймаємо замовлення на виготовлення ваз з оцинкованої сталі у потрібній вам кількості.
За індивідуальними побажаннями вази можуть бути оформленні у різних кольорах. Пофарбовані порошковою фарбою.
Для оптових замовників діють спеціальні ціни від виробника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висота вази | 300 мм |
| Діаметр вази | 210 мм |
| Діаметр горловини | 210 мм |
| Діаметр підстави | 150 мм |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Форма вази | Конус |
- Ціна: 357 ₴






