Двосторонній точильний камінь #400/1000 grit Код/Артикул

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Двосторонній камінь 400/1000 грит для доведення ріжучої кромки до бритвеної гостроти
В комплекті м'яка Не змінна підставка з силикогеля.
Застосування інструкції:
По-перше, замочіть у воді протягом 15 хвилин,
Потім заточка спочатку стороною 400,потім 1000 грит
Технічні характеристики:Розмір: 180*60*28 (мм)/7,0*2,4*1,1 (дюйм)
Матеріал: білий корунд.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 300 г |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип | Точильний камінь |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Білий корунд |
- Ціна: 841 ₴



