Бамбукова підставка під водний абразивний камінь для ручної заточки Код/Артикул

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Хорошим засобом, який запобігає ковзанню точильного каменя є підставка-держувач. Ця рамка - це гарантія збереження каменю чи брусків різних форм та видів, що зменшує також ризик їх одряпування та інших пошкоджень.
Підставка для каміння забезпечує стале розташування точильного каменя і виключає його рух по столі під час роботи, оскільки для заточки вам знадобляться обидві руки.
Характеристика
Матеріал: силікон + бамбук
Колір: чорний + колір дерева
Розмір корпуса: 215*95*25м
Розміри ложа під камінь: 188 х 67 х 6ммм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 210 г |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір інструментів точильних |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 585 ₴





