Знак на авто "МІЙ НОМЕР" (+маркер) на присосці на лобове скло зйомний Код/Артикул

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Знак "МІЙ НОМЕР" на присосці.
Розмір 15х2 см.
Виготовлений з ламінованого щільного картону.
Не вигорає і не деформується при попаданні прямих променів сонця..
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант поклейки | Внутрішня |
| Вид наклейки | Сигнальна |
| Вид транспорту | автомобіль |
| Висота | 20 мм |
| Діаметр | 200 мм |
| Колір | Чорний |
| Мінімальний тираж | 1 шт. |
| Поверхня наліпки | глянцева |
| Тип наклейки | На скло |
| Тип поверхні паперу | Глянцева |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Ламінований картон |
| Місце кріплення | На скло |
| Розміри, мм | 150х20 |
| Країна-виробник товару | Україна |
- Ціна: 180 ₴
