Годівничка для білок і бурундуків, на ніжці Вежа Код/Артикул 0001085

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Годівничка для білок та бурундуків ручної роботи виготовлена з дерева та оброблена захисним декоративним просоченням. Годівничка комплектується декоративною підвісною драбиною довжиною 76 см, яка кріпиться як з правої, так і з лівої сторони.
Розміри годівнички: 40 см × 38 см × 29 см
Ніжка розбірна висотою: 140 см
Корм (горіхи, арахіс, кукурудза, насіння соняшника та інші) поміщається у скляну банку.
Годівничка стане хорошим об'єктом для спостереження за білками. Купити годівничку можна як на подарунок, так і використати як затишний декор Вашої дачі, саду чи двору.
В комплект входять:
- годівничка
- декоративна драбина
- банка
- ніжка розбірна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 290 мм |
| Встановлення | Підлогова |
| Довжина | 400 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Призначення | Для білок |
| Стан | Новий |
| Тип | Годівниця |
| Ширина | 380 мм |
- Ціна: 3 080 ₴








