Вазони для літніх терас, Садові вазони Престиж Без пофарбування ( Кашпо для терас ) Ціна БЕЗ пофарбування Код/Артикул 0000763

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Пропонуємо Вашій увазі вазони для літніх терас, які стануть оригінальною прикрасою Вашого ресторану, кафе чи будинку.
Зовнішні розміри: Довжина - 85 см;
Ширина - 23 см;
Висота - 65 см;
Вказана ціна не включає фарбування і пластмасового контейнера який вставлений всередину.
Пластмасовий контейнер який вставляється в середину + 150 грн
Пофарбування + 650 грн (покриваємо будь-яким кольором для того, щоб вазон протягом тривалого терміну зберігав свій вигляд. Фарба яку ми використовуємо підкреслює текстуру деревини і розрахована на зовнішні атмосферні впливи.)
На будь-які запитання з радістю дадуть відповідь наші менеджера.
За Вашим бажанням можемо виготовити вазони інших розмірів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 650 мм |
| Довжина | 850 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Ширина | 230 мм |
- Ціна: 3 360 ₴





