Приліжкова тумба - столик Саванна. Код/Артикул 0001422

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Тумбочка приліжкова – один із найпотрібніших меблевих виробів у спальні. Вона не займає багато місця, але має дуже практичну конструкцію. На неї можна покласти всі необхідні дрібні речі, а також декор. Навіть сам її дизайн уже є відмінним доповненням інтер’єру. Тож це справді дуже вдала покупка.
Для виготовлення приліжкової тумби наші майстри використали високоякісну деревину. Вона натуральна та екологічна. Для зовнішнього покриття ми теж використовували безпечні для людського здоров’я матеріали. Тож ви можете сміливо ставити наші тумбочки біля ліжка. Дизайн стильний та сучасний, відмінно підходить під будь-який інтер’єр. А купити приліжкову тумбочку на нашому сайті ви зможете за найкращою ціною.
Розміри:
висота - 600 мм
Ширина - 405 мм
Довжина - 405 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип тумби | пряма |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 60 см |
| Глибина тумби | 40 см |
| Ширина тумби | 40 см |
- Ціна: 2 520 ₴









