Годівничка для білок і бурундуків, підвісна Вежа Код/Артикул 0000582

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Розміри годівнички: 40 см × 38 см × 29 см
Виготовлена з дерева та оброблена захисною декоративною пропиткою. Годівничка комплектується декоративною підвісною драбиною довжиною 76 см, яка кріпиться як з правої, так і з лівої сторони.
Кріпиться годівничка за допомогою шнурка (який входить у комплект), дроту, шурупів або цвяхів, до дерева, стовба чи іншої основи.
Корм (горіхи, арахіс, кукурудза, насіння соняшника та інші) поміщається у скляну банку.
Годівничка стане хорошим об'єктом для спостереження за білками. Також може бути використана, як подарунок, або декор вашої дачі, саду чи городу.
В комплект входить:
1. Годівничка;
2. Декоративна драбина;
3. Шнурок 3 м;
4. Банка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Призначення | Для білок |
| Стан | Новий |
| Тип | Годівниця |
| Ширина | 380 мм |
- Ціна: 2 800 ₴









