Сумка Шопер каркасна з вишивкою на льоні, еко сумка для покупок,шопер,сумка з вишиванкою, пляжна сумка Код/Артикул 0001472

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Сьогодні еко-сумки майже витіснили звичайні поліетиленові пакети. Мало того, що вони повністю безпечні для навколишнього середовища, так вони ще й мають надзвичайно стильний вигляд. Наші майстри дуже постарались над оформленням кожної моделі, тож з такими виробами ви будете виглядати просто неймовірно.
Сумка для покупок виготовлена із натурального льону. Матеріал не лише повністю безпечний, а й має відмінні експлуатаційні характеристики. Тож ви можете бути впевнені в тому, що такий еко-шопер буде служити вам дуже довго. Багаторазова сумка для покупок – це ще й дуже вигідно. Вам не потрібно витрачати гроші на пакет кожного разу, коли ви йдете на шопінг. Доглядати за нею дуже просто, тож ви можете бути впевнені, що сумка довго не втратить свого красивого зовнішнього вигляду.
Характеристики:
Ширина - 38 см;
Висота - 33 см; .
Довжина ручок -70 см;
Висота ручок - 27 см;
Матеріал : Льон + підкладка в середині;
Малюнок на сумці нанесений машинною вишивкою на найсучаснішому обладнанні;
До нашої сумки без проблем застосовується машинне прання при 30 °C;
Стильний шопінг - лише з стильною сумкою шопер !
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 330 мм |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Глибина | 11 мм |
| Колір | Бежевий |
| Максимальна вага | 5 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка для покупок |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип тканини | Льон |
| Ширина | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів | Двошарова |
- Ціна: 870 ₴





