Складна міні лопата MFH М&М Олива в чохлі Вид 1 Coyote Койот (213783) Код/Артикул 213783

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Складна лопата MFH – багатофункціональний інструмент, який відмінно підходить як для роботи в саду та городі, так і для використання в похідних умовах. Ручка має прогумовану вставку, що гарантує комфортне використання. У складеному стані лопата має компактні розміри, 95х170х45мм. Робоча частина лопати виготовлена із сталі. На одній стороні леза є зазубрена поверхня, що дозволяє використовувати його для відпилювання легких гілок. Також з іншої сторони знаходиться відкривачка для пляшок. Ця модель також має кирку, завдяки чому лопата стає більш практичною і підходить для робіт з каменем, щільним кам'янистим грунтом. Матеріал: Метал. Колір: олива. Матеріал ручки: метал. Довжина держака: 290 мм. Довжина леза: 125 мм. Ширина леза: 95 мм. Матеріал робочої частини: сталь. Вага: 0.33 кг. Підсумок закривається клапаном на велкро, який можна швидко розстібнути. Знизу передбачений люверс для стоку води. Підсумок для складної лопати дозволяє тримати її завжди під рукою, а після використання заховати, не забруднивши інше обладнання. Спосіб кріплення підсумка на спорядженні – система MOLLE. Матеріал: Оксфорд 600D водостійкий. Колір: Вид 1 Coyote койот.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | M&M |
| Страна производитель | Украина |
| Общий вес | 330 г |
| Состояние | Новое |
| Рабочая часть | |
| Длина рабочей части | 20 см |
| Материал рабочей части | Металл |
| Ширина рабочей части | 15 см |
| Рукоятка | |
| Длина рукоятки | 37 см |
| Материал рукоятки | Дерево |
| Тип рукоятки | Съемная |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 41.5 |
| Материал | Металл |
| Расцветка | Однотонне |
| Тип | Лопата |
| Цвет | Оливковый |
- Цена: 615 ₴


