Саперна лопата М&М МСЛ50 Хакі (213209) Код/Артикул 213209

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Мала саперна лопата серії "МСЛ 50" це багатофункціональний та надійний ручний інструмент, який використовується військовими для самоокопа під вогнем, самозахисту, а також для метання по ворогові. Також зручно користуватись в побуті, туристам та автомобілістам. Сучасне порошкове фарбування лопати, захищає метал від іржі, хімічних та механічних впливів. Колір: хакі. Матеріал ручки: дерево. Довжина держака: 370 мм. Довжина леза: 200мм. Ширина леза: 150 мм. Матеріал робочої частини: сталь. Вага: 0.8 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | M&M |
| Страна производитель | Украина |
| Общий вес | 800 г |
| Состояние | Новое |
| Рабочая часть | |
| Длина рабочей части | 20 см |
| Материал рабочей части | Металл |
| Ширина рабочей части | 15 см |
| Рукоятка | |
| Длина рукоятки | 37 см |
| Материал рукоятки | Дерево |
| Тип рукоятки | Прямая |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 57 |
| Материал | Металл |
| Расцветка | Однотонне |
| Тип | Лопата |
| Цвет | Хаки |
- Цена: 570 ₴


