Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Обеденный стул с мягким сиденьем и спинкой из серой ткани. Черная поворотная основа из стали позволяет легко вращать стул
| Основные | |
|---|---|
| Основание кресла | Вращающееся |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 49 |
| Глубина сиденья | 43 |
| З підлокітниками | Нет |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 54 см, Висота: 90 см, Глибина: 59 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 57 см, довжина: 60 см, висота: 65 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100% |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 21 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 21 кг/м |
| Функція | Основа, що обертається |
| Цвет | Сірий, Чорний |
| набивка | сидіння та спинка |
- Цена: 7 198 ₴







