Обеденный стол AABENRAA 90x160см теплый дуб/черный Код/Артикул 3670324

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Обеденный стол со столешницей из декоративного шпона под дуб и черными стальными ножками. 90х160 см, выс. 75 см
| Габаритные размеры стола | |
|---|---|
| Вес | 26 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Відстань між ніжками | 114 см, 76 см |
| Кількість упаковок | 1 |
| Простір під столом | 69 см |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 90 см, Довжина: 160 см, Висота: 75 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 92 см, довжина: 169 см, висота: 10 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC MixТовари з таким маркуванням виготовлені із суміші деревини, контрольованої або сертифікованої FSC , та перероблених матеріалів. Частина сировини не має сертифікату, проте походить із контрольованих наглядовою радою лісів, що зменшує ризик використан |
| Тип | Обідній стіл |
| Форма | Прямоугольник |
| Цвет | Теплий дуб, Чорний |
- Цена: 12 398 ₴


