Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 86 кг |
| Основные | |
| Цвет | Темно-серый |
| Вид мягкой мебели | раскладные диваны |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність для зберігання | Під сидінням |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 42 |
| Количество мест | 3 |
| Кількість упаковок | 2 |
| Макс. навантаження на сидіння | 110 кг |
| Наполнение | 100% поліестер, поліефірна піна |
| Подлокотник | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліефірна піна, Густина піни: 25 кг/м |
| Розділ | 3-місний диван |
| Розкладна секція | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліефірна піна, Густина піни: 30 кг/м |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 225 см, Висота: 74 см, Глибина: 91 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 78 см, довжина: 203 см, висота: 74 см |
| Розміри в розкладеному вигляді | Ширина: 225 см, Довжина: 135 см, Висота: 58 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100%Усі матеріали лісового походження, з яких виготовлені товари із цим маркуванням, походять із відповідальних лісогосподарств, перевірених незалежною третьою стороною, щоб підтвердити, що матеріали постачаються відповідно до суворих соціальних та ек |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліефірна піна, Густина піни: 30 кг/м |
| Спальное место | ширина: 135 см, довжина: 195 см |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліефірна піна, Густина піни: 30 кг/м |
- Цена: 32 339 ₴







