Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Висота підлокітника крісла | 62 см |
| Висота стола - від підлоги до нижнього краю рами | 38 см |
| Догляд | Очищати водою та мильним розчином. |
| Использование | Для використання на вулиці |
| Категория | 2-місна софа |
| Количество мест | 4 |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Обработка | Порошкове покриття |
| Протестовано для ваги | 440 кг |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 65 см, довжина: 135 см, висота: 16.5 см |
| Розмір у зібраному стані | Ширина: 116 см, Висота: 77 см, Глибина: 71 см, висота сидіння: 38, Ширина: 47, Довжина: 85 см, Висота: 39 см, Ширина: 62, Висота: 77 см, Глибина: 71 см, висота сидіння: 38 |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| Цвет | Черный |
| комплект меблів для відпочинку | 2-місна софа, 2 крісла, 1 стіл |
- Цена: 8 525 ₴







