Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Обеденный стул с подлокотниками, обеспечивающими дополнительную поддержку и комфорт. Стул имеет мягкое сиденье и спинку из серой бархатной ткани. Ножки из массива дерева
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Висота підлокітника | 67 |
| Высота сидения | 48 |
| Глубина сиденья | 44 |
| З підлокітниками | Да |
| Материал | Сидіння: Фанера, Поліестер, поліуретанова піна, Сталь, Спинка: Поліестер, поліуретанова піна, Сталь, Підлокітник: Поліестер, поліуретанова піна, Сталь, ніжка: Масив гевеї|Фанера, Поліестер, поліуретанова піна, Масив гевеї, Сталь |
| Обработка | Морений |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 59 см, Висота: 82 см, Глибина: 59 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 62 см, довжина: 58 см, висота: 53 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC Mix |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 25 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 22 кг/м |
| набивка | сидіння та спинка |
- Цена: 7 998 ₴







