Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
3-местный диван с тканевой обивкой. Наполнение подушек сиденья и спинки из пеноматериала. Ножки из дерева. Угол неизменен. 228х80/154 см, выс. 80 см
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 41 кг |
| Основные | |
| Цвет | Песочный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 44 |
| Глубина сиденья | 50 |
| Зовнішня тканина | 100% поліестер |
| Количество мест | 3 |
| Кількість упаковок | 3 |
| Макс. навантаження на сидіння | 110 кг |
| Материал | ППУ, Плита ДСП, Фанера, Поліестер, Масив гевеї|Сидіння: ППУ, Фанера, Поліестер, Спинка: ППУ, Фанера, Поліестер, Підлокітник: ППУ, Фанера, Поліестер, ніжка: Масив гевеї |
| Наполнение | 100% поліестер, поліуретанова піна (100% перероблена) |
| Ножки | Масив гевеї |
| Подлокотник | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 16 кг/м |
| Розділ | Кутовий 3-місний диван |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 228 см, Висота: 80 см, Глибина: 80/154 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 118 см, довжина: 84 см, висота: 141 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC MixТовари з таким маркуванням виготовлені із суміші деревини, контрольованої або сертифікованої FSC , та перероблених матеріалів. Частина сировини не має сертифікату, проте походить із контрольованих наглядовою радою лісів, що зменшує ризик використан |
| Сиденье | Наповнення: ППУ, Фанера, Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 24/50-55 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 16 кг/м |
| Шезлонг | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 24/50-55 кг/м |
- Цена: 36 749 ₴







