Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Основа для зонта из гранита и нержавеющей стали. 45 кг. 50х50 см, выс. 8 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Серый |
| Материал | Гранит |
| Пользовательские характеристики | |
| Догляд | Не вимагає догляду. Очищати водою та мильним розчином. |
| Морозостойкий | Да |
| Муфта | Акрилонітрилбутадієнстирол |
| Основа для парасолі | Граніт |
| Підходить для діаметра основи | 3, 2-4, 8 см |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 50 см, Довжина: 50 см, Висота: 37 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 50 см, довжина: 50 см, висота: 7 см |
| Туба | Нержавіюча сталь |
| Форма | квадратний |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
- Цена: 4 125 ₴




