Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Обеденный стул с белым формованным сиденьем и подушкой из искусственной кожи. Ножки из массива дуба. Дерево покрыто лаком для увеличения срока службы
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 46 |
| Глубина сиденья | 41 |
| З підлокітниками | Нет |
| Каркас | Сталь |
| Материал | Сидіння: Штучна шкіра (ПУ/поліуретан), ПП (поліпропілен), поліуретанова піна, Спинка: ПП (поліпропілен), ніжка: Масив дуба|Штучна шкіра (ПУ/поліуретан), ППУ, ПП (поліпропілен), Масив дуба, Сталь |
| Обработка | Лакований |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 48 см, Висота: 83 см, Глибина: 57 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 35, 5 см, довжина: 68 см, висота: 49, 5 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100% |
| Сиденье | Наповнення: Штучна шкіра (ПУ/поліуретан), Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 24 кг/м |
| Цвет | Білий, Натуральний дуб |
| набивка | сидіння |
- Цена: 4 453 ₴







