Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 12 кг |
| Тип | Столешница |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Кількість упаковок | 1 |
| Материал | Верхня частина: Масив дуба, ніжки: Метал, Каркас: Метал, Поверхня: Олія для дерева|Масив дуба, Сталь |
| Обработка | Промащений, Порошкове покриттяПорошкове покриття захищає метал від зносу та іржі. Порошкове покриття - це процес нанесення захисного шару тонованого порошку на метал. |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 95 см, Довжина: 50 см, Висота: 4 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 97 см, довжина: 52 см, висота: 5 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100%Усі матеріали лісового походження, з яких виготовлені товари із цим маркуванням, походять із відповідальних лісогосподарств, перевірених незалежною третьою стороною, щоб підтвердити, що матеріали постачаються відповідно до суворих соціальних та ек |
| Форма | Прямоугольник |
| Цвет | Натуральний дуб |
- Цена: 9 300 ₴




