Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Макс. навантаження на сидіння | 110 кг |
| Материал | Сидіння: Штучна шкіра (ПУ/поліуретан), ППУ, Фанера, Сталь, Спинка: Штучна шкіра (ПУ/поліуретан), ППУ, Фанера, Підлокітник: Штучна шкіра (ПУ/поліуретан), ППУ, Фанера, ніжка: Сталь|Штучна шкіра (ПУ/поліуретан), ППУ, Фанера, Сталь |
| Подлокотник | Наповнення: Штучна шкіра (ПУ/поліуретан), Густина піни: 25 кг/м |
| Розділ | Крісло багатопозиційне |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 70 см, Висота: 107 см, Глибина: 77 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 78 см, довжина: 84 см, висота: 72 см |
| Розмір стільчика для ніг | Ширина:48 см, Висота:39 см, Глибина:42 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100% |
| Сиденье | Наповнення: Штучна шкіра (ПУ/поліуретан), Густина піни: 25/35 кг/м |
| Сидіння стільця | Наповнення: Штучна шкіра (ПУ/поліуретан), Густина піни: 25/25 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Штучна шкіра (ПУ/поліуретан), Густина піни: 24/25 кг/м |
| Функція | з підставкою для ніг, Покроковий механізм нахилу, Основа, що обертається |
- Цена: 9 298 ₴







