Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Каркас | Сталь |
| Кількість упаковок | 1 |
| Макс. навантаження на сидіння | 110 кг |
| Материал | ППУ, Фанера, Поліестер, Сталь|Сидіння: ППУ, Фанера, Поліестер, Спинка: ППУ, Фанера, Поліестер, Підлокітник: ППУ, Фанера, Поліестер, ніжка: Сталь |
| Подлокотник | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліефірна піна, Густина піни: 24 кг/м |
| Розділ | Крісло |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 72 см, Висота: 98 см, Глибина: 80 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 76 см, довжина: 77 см, висота: 73 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC Mix |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліефірна піна, Густина піни: 24 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліефірна піна, Густина піни: 24 кг/м |
| Цвет | Бежевий, Коричневий, Темно-коричневий |
- Цена: 13 948 ₴







