Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Тканевая обивка. Функция массажа с таймером. С механизмом плавного наклона и встроенной подставкой для ног. 78х97 см, выс. 111 см
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 50 |
| Глубина сиденья | 55 |
| Зовнішня тканина | 100% поліестер |
| Каркас | Сталь |
| Кількість упаковок | 1 |
| Макс. навантаження на сидіння | 110 кг |
| Материал | ППУ, ПП (поліпропілен), Фанера, Поліестер, Сталь|Сидіння: ППУ, Фанера, Поліестер, Сталь, Спинка: ППУ, Фанера, Поліестер, Сталь, Підлокітник: ППУ, Фанера, Поліестер, ніжка: ПП (поліпропілен) |
| Наполнение | 100% поліестер, поліуретанова піна/100% поліестер, волокно |
| Ножки | ПП (поліпропілен) |
| Подлокотник | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 28 кг/м |
| Розділ | Масажне крісло |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 78 см, Висота: 87/111 см, Глибина: 97/164 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 77 см, довжина: 92 см, висота: 65 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100% |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 28 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 28 кг/м |
| Тип пружины | Покет ("кишенькові" пружини) |
| Функція | Вбудована підставка для ніг, Функція глибокого масажу, Покроковий механізм нахилу |
| Цвет | Светло-серый |
- Цена: 32 339 ₴







