Комплект мебели для отдыха DAMFENNER 5м натуральный Код/Артикул 3725223

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
5-местный набор мебели для отдыха. Стол: сталь и дерево тика FSC®. 65х120 см, выс. 40 см. 3-х местная софа и кресла: сталь и петан. С превосходными подушками в крепких структурированных чехлах.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал каркаса | сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Висота підлокітника крісла | 67 см |
| Висота стола - від підлоги до нижнього краю рами | 37 см |
| Догляд | Очищати водою та мильним розчином. |
| Использование | Для використання на вулиці |
| Категория | 3-місна софа |
| Количество мест | 4.5 |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Обработка | Порошкове покриття |
| Подушка для сидіння | Тканина: 100% поліестер, Наповнення: поліефірна піна + поліестерове волокно, Густина піни: 20 кг/м , Наповнення подушки: 100% поліпропілен, Машинне прання: 30 C, Відбілювання: не відбілювати, Барабанна сушка: Не можна сушити, Прасування: Не прасувати, Сух |
| Подушка для спинки | Тканина: 100% поліестер, Наповнення: 100% поліестерове волокно, Наповнення подушки: 100% поліпропілен, Машинне прання: 30 C, Відбілювання: не відбілювати, Барабанна сушка: Не можна сушити, Прасування: Не прасувати, Суха чистка: Не піддавати хімчистці, Пра |
| Протестовано для ваги | 440 кг |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 82/90/68 см, довжина: 184/85/123 см, висота: 46/48/4, 5 см |
| Розмір у зібраному стані | Ширина: 181 см, Висота: 67 см, Глибина: 79 см, висота сидіння: 43, Ширина: 65, Довжина: 120 см, Висота: 40 см, Ширина: 76, Висота: 67 см, Глибина: 79 см, висота сидіння: 43 |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100% |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| Цвет | Чорний, Натура |
| включає | Чудові подушки у чохлах з міцного структурованого поліпропілену |
| комплект меблів для відпочинку | 3-місна софа, 2 крісла, 1 стіл |
- Цена: 66 149 ₴






