Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Прочный тканевый чехол. Наполнение подушки сиденья из пружин покета и пеноматериала, спинки - из пеноматериала. Встроенная подставка для ног и электрическая функция наклона. 75х89-154 см, выс. 84-102 см
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Вес | 32 кг |
| Высота сидения | 48 |
| Глубина сиденья | 52 |
| Зовнішня тканина | 100% поліестер |
| Кількість упаковок | 1 |
| Макс. навантаження на сидіння | 110 кг |
| Наполнение | 100% поліестер, поліуретанова піна |
| Обработка | Порошкове покриття |
| Подлокотник | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 18 кг/м |
| Розділ | Крісло багатопозиційне |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 75 см, Висота: 84-102 см, Глибина: 89-154 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 92 см, довжина: 66 см, висота: 70 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100% |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 32 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 25 кг/м |
| Стирка | Протирати вологою тканиною |
| Тип пружины | Покет ("кишенькові" пружини) |
| Функція | Вбудована підставка для ніг, Покроковий механізм нахилу |
| Цвет | Сірий, Чорний |
| кількість пружин на м | 49 |
- Цена: 22 499 ₴






