Кресло многопозиционное VEJLBY светлый песочный Код/Артикул 3630068

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 47 |
| Глубина сиденья | 51 |
| Зовнішня тканина | 100% поліестер |
| Каркас | Фанера |
| Кількість упаковок | 1 |
| Макс. навантаження на сидіння | 110 кг |
| Материал | ППУ, ПП (поліпропілен), Фанера, Поліестер, поліуретанова піна, Сталь|Сидіння: ППУ, Фанера, Поліестер, Сталь, Спинка: ППУ, Фанера, Поліестер, Підлокітник: ППУ, Фанера, Поліестер, ніжка: ПП (поліпропілен) |
| Наполнение | 100% поліестер, 100% поліестер |
| Ножки | ПП (поліпропілен) |
| Подлокотник | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 25 кг/м |
| Розділ | Крісло багатопозиційне |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 75 см, Висота: 100 см, Глибина: 91 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 76 см, довжина: 80 см, висота: 58 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100% |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 25 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 25 кг/м |
| Тип пружины | Покет ("кишенькові" пружини) |
| Функція | Вбудована підставка для ніг, Покроковий механізм нахилу |
| Цвет | Світло-пісочний |
- Цена: 17 999 ₴






