Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Практический 3-х местный диван с тканевой обивкой. Легко трансформируется в комфортабельную кровать. Подушки сиденья и спинки из пеноматериала. С коробом для белья. С коробом для белья. Спальное место: 130х192 см, габаритный размер: 192х83 см, выс. 83 см
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 48 кг |
| Основные | |
| Цвет | Светло-серый |
| Вид мягкой мебели | раскладные диваны |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність для зберігання | Під сидінням |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 41 |
| Глубина сиденья | 46 |
| Кількість упаковок | 1 |
| Макс. навантаження на сидіння | 110 кг |
| Макс. навантаження на спальне місце | 240 кг |
| Наполнение | 100% поліестер, ППУ |
| Розділ | 3-місний розкладний диван |
| Розкладна секція | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: піна PUR, Густина піни: 30 кг/м |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 192 см, Висота: 83 см, Глибина: 83 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 71 см, довжина: 194 см, висота: 48 см |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: піна PUR, Густина піни: 30 кг/м |
| Спальное место | ширина: 130 см, довжина: 192 см |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: піна PUR, Густина піни: 25 кг/м |
| Стирка | Протирати вологою тканиною |
- Цена: 26 459 ₴






