Диван ABILDSKOV 2м электрический шт. кожа черный Код/Артикул 3630119

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 65 кг |
| Основные | |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 49 |
| Глубина сиденья | 53 |
| Зовнішня тканина | 100% поліестер |
| Использование | Для використання в приміщенні |
| Количество мест | 2 |
| Кількість упаковок | 2 |
| Макс. навантаження на сидіння | 110 кг |
| Наполнение | 100% поліестер, 100% поліестер |
| Питание | Електрична вилка |
| Подлокотник | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 18 кг/м |
| Размер | Довжина: 138 см, Висота: 83-103 см, Глибина: 90-154 см |
| Розділ | 2-місний диван |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 138 см, Висота: 83-103 см, Глибина: 90-154 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 77 см, довжина: 127 см, висота: 69 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100%Усі матеріали лісового походження, з яких виготовлені товари із цим маркуванням, походять із відповідальних лісогосподарств, перевірених незалежною третьою стороною, щоб підтвердити, що матеріали постачаються відповідно до суворих соціальних та ек |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 30 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 16 кг/м |
| Стирка | Протирати вологою тканиною |
| Тип пружины | Покет ("кишенькові" пружини) |
| Функція | Вбудована підставка для ніг, Покроковий механізм нахилу |
| кількість пружин на м | 49 |
- Цена: 39 689 ₴






