Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 41 |
| Кількість упаковок | 1 |
| Макс. навантаження на сидіння | 110 кг |
| Материал | ППУ, Фанера, Поліестер, Сталь|Сидіння: ППУ, Фанера, Поліестер, ніжка: Сталь |
| Розділ | Стільчик для ніг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 53 см, Висота: 41 см, Глибина: 37 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 42 см, довжина: 62 см, висота: 20 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100% |
| Сидіння стільця | Піноматеріал: Поліестер |
| Функція | з підставкою для ніг |
| Цвет | Лляний, Натуральний дуб |
- Цена: 3 793 ₴






