Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Серый стул с сиденьем и спинкой из стальной сетки и стальной рамой. Подлокотники и верхний край спинки из промазанного хардвуда FSC® придают элегантный вид. Сталь обработана антикоррозионным покрытием Durasint®. Хардвуд отделан специальным маслом для дополнительной защиты и подчеркивания природного цвета. Рекомендуется регулярно смазывать древесину, чтобы сохранить цвет и защитить от влаги. Стул можно сложить стопкой для компактного хранения.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Зібраний |
| Висота підлокітника крісла | 66 см |
| Высота сидения | 44 |
| Догляд | Обробляти олією для дерева, згідно вкладеної інструкції. |
| Использование | Для використання на вулиці |
| Материал | Каркас: Сталь, Спинка: Сталь, Сидіння: Сталь, Підлокітник: Деревина евкаліпта, ніжки: Сталь |
| Накладка на ніжку | Поліетилен |
| Обработка | Покриття Durasint Покриття Durasint - це 4-шарове порошкове покриття, яке захищає метал від зносу та іржі. Покриття робить метал водонепроникним та не потребуючим догляду. Також забезпечує не вигоряння кольору, та стійкість до подряпин., Промащений |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 55 см, Висота: 97 см, Глибина: 68 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100%Усі матеріали лісового походження, з яких виготовлені товари із цим маркуванням, походять із відповідальних лісогосподарств, перевірених незалежною третьою стороною, щоб підтвердити, що матеріали постачаються відповідно до суворих соціальних та ек |
| Функція | Можна зберігати стопкою |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
- Цена: 5 918 ₴







