Письменный стол LIMFJORDEN 60x120см натуральный дикий дуб Код/Артикул 3670186

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Габаритные размеры стола | |
|---|---|
| Вес | 48 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Кількість упаковок | 2 |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 60 см, Довжина: 120 см, Висота: 76 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 63 см, довжина: 133 см, висота: 17 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC MixТовари з таким маркуванням виготовлені із суміші деревини, контрольованої або сертифікованої FSC , та перероблених матеріалів. Частина сировини не має сертифікату, проте походить із контрольованих наглядовою радою лісів, що зменшує ризик використан |
| Тип | Письмовий стіл |
| Цвет | Дикий натуральний дуб |
| Шухляда | Лицьова сторона: МеламінМеламін - це тип декоративного шпону з міцною, стійкою до подряпин поверхнею. Це дуже тонка пластикова плівка, що наклеюється на ДСП або MDF., Плита ДСП, дно: ХДФХДФ це деревно-волокниста плита високої щільності, яка виготовляється |
| включає | 4 шухляди |
- Цена: 8 000 ₴






