Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Ємність для зберігання | Під столешнею |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Відстань між ніжками | 25 см, 25 см |
| Кількість упаковок | 1 |
| Обработка | Матовий лак |
| Простір під столом | 48 см |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 45 см, Довжина: 45 см, Висота: 50 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 54 см, довжина: 57 см, висота: 8 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC MixТовари з таким маркуванням виготовлені із суміші деревини, контрольованої або сертифікованої FSC , та перероблених матеріалів. Частина сировини не має сертифікату, проте походить із контрольованих наглядовою радою лісів, що зменшує ризик використан |
| Тип | Столик |
| Форма | Квадрат |
| Цвет | Натуральний дуб |
| включає | 1 полиця |
- Цена: 6 398 ₴





