Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 38 кг |
| Основные | |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 49 |
| Зовнішня тканина | 100% поліестер |
| Количество мест | 3 |
| Кількість упаковок | 1 |
| Макс. навантаження на сидіння | 110 кг |
| Материал | ППУ, LVL, Фанера, Поліестер, Масив гевеї|Сидіння: ППУ, LVL, Фанера, Поліестер, Спинка: ППУ, LVL, Фанера, Поліестер, ніжка: Масив гевеї |
| Подлокотник | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 70/12 кг/м |
| Розділ | 3-місний диван |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 197 см, Висота: 78 см, Глибина: 76 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 199 см, довжина: 77 см, висота: 53 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100%Усі матеріали лісового походження, з яких виготовлені товари із цим маркуванням, походять із відповідальних лісогосподарств, перевірених незалежною третьою стороною, щоб підтвердити, що матеріали постачаються відповідно до суворих соціальних та ек |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 24/29/28 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 70/12 кг/м |
- Цена: 29 399 ₴







