Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Ткань и хром. Регулируемая высота.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 8 кг |
| Материал изготовления | |
| Основной обивочный материал | ткань |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 62-83 |
| Материал | ППУ, Фанера, Поліестер, Сталь|Сидіння: ППУ, Фанера, Поліестер, Сталь, Спинка: ППУ, Фанера, Поліестер, ніжка: Сталь |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 53 см, Висота: 83-104 см, Глибина: 45 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 47 см, довжина: 56 см, висота: 28 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100% |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 24 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 24 кг/м |
| Функція | Газовий підйомник |
| Цвет | Бежевий, Хром |
| набивка | сидіння та спинка |
- Цена: 5 918 ₴




