Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Висота підлокітника | 90 |
| Высота сидения | 76 |
| Глубина сиденья | 44 |
| Материал | Сидіння: Фанера, Поліестер, поліуретанова піна, Спинка: Поліестер, поліуретанова піна, Сталь, Підлокітник: Поліестер, поліуретанова піна, Сталь, ніжка: Масив гевеї, Сталь|Фанера, Поліестер, поліуретанова піна, Масив гевеї, Сталь |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 56 см, Висота: 105 см, Глибина: 60 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 58 см, довжина: 59 см, висота: 44 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC Mix |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 28 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 22 кг/м |
| Цвет | Бежевий, Натуральний дуб |
| набивка | сидіння та спинка |
- Цена: 7 998 ₴







