Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
3-местный диван с тканевой обивкой, легко разлагающийся в полноценную кровать. Наполнение подушек сиденья и спинки из пеноматериала. Ножки из дерева. С емкостью для хранения. Спальное место: 114х192 см. Габаритные размеры: 192х97 см, выс. 85 см
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 41 кг |
| Основные | |
| Вид мягкой мебели | раскладные диваны |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність для зберігання | Під сидінням |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 43 |
| Глубина сиденья | 60 |
| Зовнішня тканина | 100% поліестер |
| Количество мест | 3 |
| Кількість упаковок | 1 |
| Макс. навантаження на сидіння | 135 кг |
| Макс. навантаження на спальне місце | 270 кг |
| Материал | Сидіння: Фанера, Поліестер, поліуретанова піна, Сталь, Спинка: Фанера, Поліестер, поліуретанова піна, Сталь, ніжка: Масив гевеї|Фанера, Поліестер, поліуретанова піна, Масив гевеї, Сталь |
| Наполнение | 100% поліестер, поліуретанова піна |
| Розділ | 3-місний розкладний диван |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 192 см, Висота: 85 см, Глибина: 97 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 114 см, довжина: 192 см, висота: 32 см |
| Розміри в розкладеному вигляді | Ширина: 114 см, Довжина: 192 см, Висота: 43 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100%Усі матеріали лісового походження, з яких виготовлені товари із цим маркуванням, походять із відповідальних лісогосподарств, перевірених незалежною третьою стороною, щоб підтвердити, що матеріали постачаються відповідно до суворих соціальних та ек |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 28 кг/м |
| Спальное место | ширина: 114 см, довжина: 192 см |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 25 кг/м |
| Цвет | Бежевий, Натуральний дуб |
| кількість пружин на м | 12 |
- Цена: 22 499 ₴







