Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 47 кг |
| Основные | |
| Цвет | Темно-серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 44 |
| Глубина сиденья | 50 |
| Зовнішня тканина | 100% поліестер |
| Количество мест | 2 |
| Кількість упаковок | 2 |
| Макс. навантаження на сидіння | 110 кг |
| Материал | ППУ, Плита ДСП, Фанера, Поліестер, Масив гевеї|Сидіння: ППУ, Плита ДСП, Фанера, Поліестер, Спинка: ППУ, Плита ДСП, Фанера, Поліестер, Підлокітник: ППУ, Плита ДСП, Фанера, Поліестер, ніжка: Масив гевеї |
| Наполнение | поліестер, ППУ |
| Обработка | Лакований |
| Подлокотник | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 24/16/50-55 кг/м |
| Розділ | 2-місний диван |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 142 см, Висота: 80 см, Глибина: 80 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 65 см, довжина: 115 см, висота: 87 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC MixТовари з таким маркуванням виготовлені із суміші деревини, контрольованої або сертифікованої FSC , та перероблених матеріалів. Частина сировини не має сертифікату, проте походить із контрольованих наглядовою радою лісів, що зменшує ризик використан |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 24/50-55 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 16/50-55 кг/м |
- Цена: 17 999 ₴






