Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 30 кг |
| Основные | |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 38 |
| Глубина сиденья | 54 |
| Количество мест | 2 |
| Кількість упаковок | 1 |
| Макс. навантаження на сидіння | 110 кг |
| Макс. навантаження на спальне місце | 220 кг |
| Розділ | 2-місний розкладний диван |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 180 см, Висота: 82 см, Глибина: 92 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 110 см, довжина: 182 см, висота: 16 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC MixТовари з таким маркуванням виготовлені із суміші деревини, контрольованої або сертифікованої FSC , та перероблених матеріалів. Частина сировини не має сертифікату, проте походить із контрольованих наглядовою радою лісів, що зменшує ризик використан |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 10/45 кг/м |
| Спальное место | ширина: 108 см, довжина: 180 см |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 10/45 кг/м |
- Цена: 12 400 ₴







