Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 99 кг |
| Основные | |
| Вид мягкой мебели | раскладные диваны |
| Цвет | Песочный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 49 |
| Глубина сиденья | 55 |
| Количество мест | 3 |
| Кількість упаковок | 3 |
| Макс. навантаження на сидіння | 110 кг |
| Макс. навантаження на спальне місце | 220 кг |
| Ножки | ПП (поліпропілен) |
| Подлокотник | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліефірна піна, Густина піни: D23 кг/м |
| Розділ | 3-місний розкладний диван |
| Розкладна секція | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліефірна піна, Густина піни: D30 кг/м |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 240 см, Висота: 86 см, Глибина: 88 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 76 см, довжина: 195 см, висота: 105 см |
| Розміри в розкладеному вигляді | Довжина: 191 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC MixТовари з таким маркуванням виготовлені із суміші деревини, контрольованої або сертифікованої FSC , та перероблених матеріалів. Частина сировини не має сертифікату, проте походить із контрольованих наглядовою радою лісів, що зменшує ризик використан |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліефірна піна, Густина піни: D30 кг/м |
| Спальное место | ширина: 140 см, довжина: 200 см |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: Поліестер, Густина піни: 80g/m2 кг/м |
| Стирка | Плями можна чистити водою |
| Тип пружины | Покет ("кишенькові" пружини) |
- Цена: 41 159 ₴







