Письменный стол ABBETVED 48x120 цвет светлый дуб/белый Код/Артикул 3600446

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Ламинат и сталь. 48х120 см, выс. 76 см
| Габаритные размеры стола | |
|---|---|
| Вес | 19 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Кількість упаковок | 1 |
| Особливості шухляди | Блокування шухлядиБлокування шухляд запобігає випадковому витягненню шухляд, зберігаючи при цьому можливість легкого витягнення. |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 48 см, Довжина: 120 см, Висота: 76 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 56 см, довжина: 127 см, висота: 8 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100%Усі матеріали лісового походження, з яких виготовлені товари із цим маркуванням, походять із відповідальних лісогосподарств, перевірених незалежною третьою стороною, щоб підтвердити, що матеріали постачаються відповідно до суворих соціальних та ек |
| Тип | Письмовий стіл |
| Цвет | Світлий дуб, Білий |
| включає | 1 шухляда |
- Цена: 9 298 ₴

