Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 36 кг |
| Основные | |
| Вид мягкой мебели | раскладные диваны |
| Цвет | Светло-серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 45 |
| Кількість упаковок | 1 |
| Макс. навантаження на сидіння | 110 кг |
| Материал | ППУ, LVL, Фанера, Поліестер, Масив берези, Сталь|Сидіння: ППУ, Фанера, Масив берези, Спинка: ППУ, Фанера, Масив берези, ніжка: Масив берези |
| Наполнение | поліестер, ППУ |
| Розділ | 3-місний розкладний диван |
| Розкладна секція | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліефірна піна, Густина піни: 28 кг/м |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 191 см, Висота: 87 см, Глибина: 86 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 109 см, довжина: 193 см, висота: 24 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100%Усі матеріали лісового походження, з яких виготовлені товари із цим маркуванням, походять із відповідальних лісогосподарств, перевірених незалежною третьою стороною, щоб підтвердити, що матеріали постачаються відповідно до суворих соціальних та ек |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліефірна піна, Густина піни: 28 кг/м |
| Спальное место | ширина: 108 см, довжина: 190 см |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліефірна піна, Густина піни: 28 кг/м |
- Цена: 22 499 ₴







