Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Обеденный стул с мягким сиденьем и спинкой из серой ткани. Ножки из стали цвета дуба
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 48 |
| Глубина сиденья | 42 |
| З підлокітниками | Нет |
| Материал | ПП (поліпропілен), ПУ (поліуретан), Фанера, Поліестер, Сталь|Сидіння: ПУ (поліуретан), Фанера, Поліестер, Спинка: ПУ (поліуретан), Фанера, Поліестер, ніжка: ПП (поліпропілен), Сталь |
| Обработка | Необроблений |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 52 см, Висота: 84 см, Глибина: 54 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100% |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 20 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 20 кг/м |
| Текстиль | Поліестер |
| Цвет | Сірий, Натуральний дуб |
| набивка | сидіння та спинка |
- Цена: 5 773 ₴







