Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота опоры | 248 см |
| Догляд | Очищати водою та мильним розчином. |
| Ковпачок | Поліетилен |
| Количество спиц | 8 |
| Колір ніжки | Бежевий |
| Мотузка | Поліамід |
| Обработка | Порошкове покриття |
| Покрытие | 100% поліестер |
| Розмір в зібраному стані | Діаметр: 300 см, Висота: 248 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 15 см, довжина: 15 см, висота: 152 см |
| Ручка для складання | Алюміній, Поліпропілен |
| Свойства | рукоятка, Функція нахилу, УФ-захист, Вентиляція, водостійкий |
| Спицы | Сталь |
| Спроможність не пропускати УФ-випромінення | 98 % |
| Форма | Круглый |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| ніжка | Сталь |
- Цена: 5 773 ₴






