Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 48 кг |
| Основные | |
| Вид мягкой мебели | раскладные диваны |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність для зберігання | Під сидінням |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Количество мест | 3 |
| Макс. навантаження на сидіння | 110 кг |
| Макс. навантаження на спальне місце | 240 кг |
| Наполнение | ППУ, 100% поліестер |
| Ножки | ABS пластик |
| Розділ | 3-місний розкладний диван |
| Розкладна секція | Наповнення: піна PUR, Піноматеріал: Поліестер, Густина піни: 28 кг/м |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 192 см, Висота: 83 см, Глибина: 83 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 192 см, довжина: 83 см, висота: 75 см |
| Сиденье | Наповнення: піна PUR, Піноматеріал: Поліестер, Густина піни: 28 кг/м |
| Спальное место | ширина: 130 см, довжина: 192 см |
| Спинка | Наповнення: піна PUR, Піноматеріал: Поліестер, Густина піни: 28 кг/м |
- Цена: 26 459 ₴







