Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Шезлонг из алюминия и текстилена. 76х200 см, выс. 102 см
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 31 |
| Догляд | Не вимагає догляду. Очищати водою та мильним розчином. |
| Использование | Для використання на вулиці |
| Коліщатка | Поліпропілен |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Не потребує обслуговування | Да |
| Обработка | Порошкове покриттяПорошкове покриття захищає метал від зносу та іржі. Порошкове покриття - це процес нанесення захисного шару тонованого порошку на метал. |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 76 см, Довжина: 202 см, Висота: 102 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 67.3 см, довжина: 204 см, висота: 9.5 см |
| Функція | 4-позиційний |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
- Цена: 10 848 ₴







