Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Ткань. Наполнение подушек сиденья и спинки из пеноматериала. Ножки из массива дерева. 89х87 см, выс. 96 см
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 43 |
| Глубина сиденья | 53 |
| Зовнішня тканина | 100% поліестер |
| Каркас | Фанера |
| Кількість упаковок | 1 |
| Макс. навантаження на сидіння | 110 кг |
| Материал | ППУ, Фанера, Поліестер, Масив гевеї|Сидіння: ППУ, Фанера, Поліестер, Спинка: ППУ, Фанера, Поліестер, Підлокітник: ППУ, Фанера, Поліестер, ніжка: Масив гевеї, Сталь |
| Машинная стирка | Нет |
| Наполнение | 100% поліестер, 100% піноматеріал |
| Ножки | Масив гевеї |
| Обработка | Лакований |
| Подлокотник | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 22/16 кг/м |
| Розділ | Крісло |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 91 см, Висота: 98 см, Глибина: 88 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 84 см, довжина: 92 см, висота: 84 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100% |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 22 кг/м |
| Сидіння стільця | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 22 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 22/16 кг/м |
| Цвет | Лляний, Натуральний дуб |
- Цена: 19 499 ₴





